Hotel Rott

Čertovka Hotel
Hotel Čertovka
19. 3. 2020
Appia Hotel Residences
Appia Hotel Residences
19. 3. 2020

Hotel Rott

Kategorie: ****
Lokalita: Hlavní město Praha- Praha 1

Popis hotelu

Slavný pražský Rottovský dům s výmalbami podle Mikoláše Alše z konce 19. století není třeba představovat, je dominantou Malého rynku hned v sousedství Staroměstského náměstí. Hotel, který v něm dnes sídlí, navazuje na tradice této klasické doby jak svým vnitřním elegantním vybavením, tak atmosférou a přátelským respektem k hostům. 94 pokojů vybavených historizujícím nábytkem poskytuje přitom vše, co se od moderního ubytovacího zařízení čeká: wifi připojení zdarma, satelitní televize, minibary, coffeesety a samozřejmě i plně vybavené koupelny.

K dispozici hostům je také krásná střešní terasa s doslova neopakovatelným výhledem na celé město. Zkrátka: u nás můžete nalézt kousek nostalgie staré Prahy v nejlepším slova smyslu!

Popis lokality

Hotel Rott naleznete v místech, která tvoří samotné centrum města: na Malém náměstí, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí, v těsném sousedství Magistrátu Hlavního města Prahy,  a přitom v oblasti, která už je poměrně tichá a kudy neproudí davy cizinců. Dojdete k nám za pět minut ze stanice metra A Staroměstská, či ze stejnojmenné stanice tramvají, nedaleko je take Můstek a Národní třída, stanice mnoha spojů pražské hromadné dopravy. I doplout po Vltavě se k nám dá poměrně jednoduše 😊…

Popis pokojů

Pokoje hotelu Rott jsou velmi pestré co do velikosti a půdorysu, protože hotel byl vestavěn do domů, které původně sloužily jiným účelům. Všechny naše pokoje jsou ale velmi pohodlné a útulné, dýchající atmosférou staré Prahy. Některé mají krásný výhled na Malé náměstí, jiné dokonce na Pražský Hrad, a další do klidného a velmi tichého hotelového nádvoří.

Všude mají hosté k dispozici wifi i satelitní televizní připojení zdarma, coffesety zdarma, minibary, a samozřejmě koupelnu s fénem i luxusními toaletními potřebami. Ve všech pokojích je také klasický telefon pro komunikaci s recepcí s možností provolby ven.

Popis služeb

Hotel Rott nabízí všechny běžné hotelové služby: rozestýlku, room service, praní a čištění oděvů, portýrské služby, concierge, služby guest relations manažera, hlídání dětí, průvodcovské a dopravní služby, masáže, malou posilovnu a také lekce jógy.

Hotelová restaurace je v provozu denně od 11 do 23 hodin.

Kapacita

Single 5
Double 65
Triple

Quadruple

Suite

17

3

4

Restaurace 80 osob
Školicí místnost 80 osob
Salonek 15 osob

Kontaktní informace

Adresa:
Malé nám. 138/4, 11000 Praha 1

Telefon: 222 300 629
E-mail: info@hotelrott.cz

Webové stránky