Hotel Safari Lodge

Wellness Hotel Florián České Žleby
1. 12. 2021
Hotel Tommy Wellness&Spa
3. 12. 2021

Hotel Safari Lodge

Kategorie: ***
Lokalita: Královéhradecký Kraj

Popis hotelu

Součástí unikátního ubytovacího konceptu SAFARI PARK RESORT je hotel Safari Lodge*** Superior. Hotel, společně s restauraci SAFARI PIVOVAR a hlavní pokladnou, je součástí hlavní budovy, která je dominantou Safari parku. Do ZOO to tak máte opravdu pár metrů.

Během celého pobytu budete obklopeni atmosférou daleké Afriky, kterou jen u nás máte doslova na dosah ruky…. 

Hoteloví hosté mohou po domluvě využít také vybavení nedalekého Safari kempu – k dispozici je vířivka, dětské a multifunkční hřiště a posezení na vyhlídce, přímo nad výběhem afrických zvířat. Nově se také můžete na recepci Safari kempu domluvit na zapůjčení grilu a v prostorách kempu, si tak jako v divočině, udělat večeři dle své chuti.

Pro hotelové hosty jsme připravili bohatou snídani v restaurantu Lemur a neomezený vstup do pěší části Safari parku po celou dobu pobytu, to vše v ceně ubytování. Pro relaxaci můžete využít také přihřívaný bazén v átriu hotelu.

Další zážitky, kterými si můžete zpestřit pobyt, si můžete objednat na hotelové recepci.  Nabídku těchto zážitků najdete také v hotelových deskách a na našich webových stránkách v odkaze zážitky pro ubytované.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně. Kromě běžných služeb nabízí ještě drobný prodej, prodej zážitků, rezervaci bowlingu či procedury v Safari spa.

Popis lokality

Hotel Safari Lodge*** Superior je součástí světoznámého SAFARI PARKU Dvůr Králové nad Labem. Východní Čechy a konkrétně oblast Podkrkonoší nabízejí našim ubytovaným hostům možnost výletů za kulturními i přírodními skvosty. Dojezdová vzdálenost z Prahy je cca 145km.

Popis pokojů

Pokoje typu ETHNO jsou vybaveny manželským lůžkem s oddělitelnými postelemi a přistýlkou ve formě patrové palandy, obě lůžka na palandě mají standardní rozměry a lze je využívat pro dospělé osoby. Disponujeme 18 pokoji typu ETHNO.

Pokoje typu SUITE jsou rozděleny na dva typy – SUITE uzavřená a SUITE otevřená. V uzavřené SUITE je od obývacího prostoru oddělena samostatná ložnice. V otevřené SUITE je prostor ložnice oddělen pouze opticky. V obou typech je umístěna manželská postel s nebesy, bez možnosti oddělit lůžka. Přistýlky jsou řešeny formou rozkládací pohovky a křesel. Disponujeme 7 pokoji typu SUITE.

Pokoje typu TWI jsou dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Společně s pokoji typu TWII, které jsou určeny pro handicapované hosty, jsou umístěny v přízemí, hned za recepcí. Disponujeme celkem 2 pokoji TWII a 3 pokoji TWI.

Pro klienty, kteří míří do našeho resortu se svými zvířecími mazlíčky můžeme nabídnout ubytování pouze v určených pokojích (pokoje 1-5), případně v bungalovu v kempu. Pobyt pro vaše mazlíčky je za poplatek 390Kč. Prosíme, konzultujte tyto rezervace s recepcí.

Kapacita

Double 23
Suite 7
Restaurace ANO
Kongresový sál ANO
Školicí místnost ANO
Salonek ANO

Kontaktní informace

Adresa: Štefánikova 1029, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 775 851 244
E-mail: safarilodge@zoodvurkralove.cz

Webové stránky