Hotel Vitality

Afrika Hotel Frydek-Mistek
Hotel Afrika
19. 3. 2020
Grandhotel Tatra
Grandhotel Tatra
19. 3. 2020

Hotel Vitality

Kategorie: ****, spa&wellness
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Popis hotelu

Bezbariérový nekuřácký hotel Vitality je místem pro aktivní relaxaci v podhůří Těšínských Beskyd. Součástí hotelu je zážitková restaurace Moderna, cukrárna Café Maryša a unikátní wellness & spa centrum, svým designem a vybavením ojedinělý nejen v ČR. Hosté mohou bezplatně využít bazén s atrakcemi, 2 vířivky a Aqua bar přístupným z vody. Rozsáhlé Spa má i střešní whirlpool s celoročním provozem včetněrnodpočinkových ploch v přírodní zeleni s otevřeným výhledem na oblohu.

Popis lokality

Sjezdovka Javorový vrch je 6 km odtud a je vhodným místem i pro paragliding. V okolí ubytování vede mnoho turistických a cyklistických tras. Pro milovníky lyžování je k dispozici několik nedalekých ski areálů.

Popis pokojů

Stylové a prostorné pokoje odrážejí nejmodernější trendy. Jsou plně vybaveny, klimatizovány a v koupelně hosté najdou vanu i sprchový kout, kvalitní kosmetiku ekologické řady, župany a pantofle.

Popis služeb

Součástí hotelu je moderní sportovní komplex Vitality kde najdete 2 tenisové haly, hřiště na minigolf a badminton, bowlingové dráhy, plážový volejbal a fitness centrum. Je zde také prodejna sportovního vybavení a půjčovna kol. K rezortu patří i krytá jízdárna a golfové hřiště. Hotel Vitality provozuje elegantní restauraci Moderna, která servíruje pokrmy mezinárodní a moderní české kuchyně. Cukrárna Café Maryša nabízí dorty a dezerty dle vlastních receptur. V přízemí je situována vinárna s originálním barem pro soukromé akce. Za příplatek lze parkovat v hotelové garáži. Parkování na ulici před hotelem je zdarma. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Kapacita

Single 4
Double 37
Suite 3
Restaurace 1
Kongresový sál 1
Školicí místnost 4
Salonek 2

Kontaktní informace

Adresa:
č.p. 1217, 73994 Vendryně

Telefon: 595 530 611
E-mail: recepce@hotelvitality.cz

Webové stránky

Hotel Vitality