Hotel Jítravský Dvorec

Dvůr Hoffmeister
Dvůr Hoffmeister
6. 4. 2020
Nebespán boutique hotel
Nebespán boutique hotel
6. 4. 2020

Hotel Jítravský Dvorec

Kategorie: ****, spa&wellness
Lokalita: Liberecký kraj

Popis hotelu

Přijeďte k nám na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a vychutnejte si plnými doušky všechno, co Jítravský Dvorec nabízí. Jedinečnou scenérii a přírodu Lužických hor, skvělé jídlo připravované z kvalitního masa z našich vlastních chovů, útulné a komfortní ubytování i nový jezdecký areál. V jakém stylu si pobyt u nás užijete, je jenom na vás. Ať už k nám přijedete na týden nebo jen na oběd, můžete si vybrat, kde a jak svůj čas v Jítravě prožijete.

Ubytování našeho hotelu a  se přizpůsobí vašim potřebám. Je jen na vás jaký druh pokoje si vyberete pro vás, vaši rodinu či kamarády. Hotel nabízí 15 apartmánů EXTRA, 2 apartmány STANDARD a 3 apartmány SUPERIOR a celkové kapacitě 61 lůžek, které splňují nároky 4* ubytování.

.

Popis lokality

Jedinečná  scenérie a příroda Lužických hor.

Široké spektrum turisticky zajímavých lokalit, výletů, památek a možností aktivního odpočinku vám umožní zažít pohádkové dobrodružství, neopakovatelné zážitky a odhalit kus historie severních Čech. Využijte naše informace k možnosti pro aktivní trávení volného času, ať už je to pěší turistika, dovolená na kole, vodácké akce na českých řekách, tiché rybaření u rybníka, adrenalinové zážitky nebo zimní radovánky na českých sjezdovkách. Vyrazte na rodinný výlet s dětmi nebo romantickou dovolenou ve dvou, naše tipy se hodí pro všechny.

Popis pokojů

Apartmány hotelu jsou stylově zařízeny se všemi náležitostmi čtyř hvězdičkového standardu. Hotel disponuje 20 -ti komfortními apartmány o celkové kapacitě 64 lůžek, které jsou vybaveny vlastní kuchyní, koupelnou, TV, WIFI, minibarem, trezorem a klimatizací.

Popis služeb

Přijeďte k nám na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a vychutnejte si plnými doušky všechno, co Jítravský Dvorec nabízí. Jedinečnou scenérii a přírodu Lužických hor, skvělé jídlo připravované z kvalitního masa z našich vlastních chovů, útulné a komfortní ubytování i nový jezdecký areál.

Nově vybudovaný jezdecký areál, umožňuje provozování veškerých sportovních disciplín s koňmi, je to především parkur, drezura a vozatajství na luxusních sportovních plochách. Také jsme v Jítravě založili největší chov španělských /andaluských/ koní PRE v ČR. To vše jsme citlivě realizovali v lužického stylu, vzájemně propojeného s krásou okolní krajiny Lužických hor.

Nabízíme konání svateb, akcí  a firemních školení. Hosté můžou využít Wellness, spojené s masážemi a kosmetikou.

K dispozici máme taky tenisové kurty, lukostřelbu a půjčovnu kol.

Kapacita

Suite 20
Restaurace 60
Školicí místnost 50
Salonek 25

Kontaktní informace

Adresa:
Jítrava 70, 46353 Rynoltice

Telefon: 485 172 105
E-mail: hotel@jitrava.cz

Webové stránky

Apatmán Hotel **** Jítravský dvorec