Parkhotel Skalní město

Design Hotel Romantic
Design Hotel Romantick Třeboň
7. 4. 2020
Hotel Veselý
Hotel Veselý
7. 4. 2020

Parkhotel Skalní město

Kategorie: ***
Lokalita: Královéhradecký kraj

Popis hotelu

Parkhotel Skalní město stojí uprostřed Českého ráje. Má pokoje s vlastní koupelnou a à-la-carte restauraci, která nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně.

Pro hosty je připravená snídaně. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Skalní město Parkhotel stojí 200 metrů od autobusové zastávky.

Jinolické rybníky se nachází do 1,5 km od ubytování. Akvapark v Jičíně je vzdálený 7 km. Hrad Trosky a Kost se tyčí 12 km od hotelu. Na místě najdete neplacené parkoviště.

Popis lokality

Český ráj je svým územím nevelký, avšak jeho pamětihodnosti i krásy přírodní rezervace vybízejí k četným výletům a vycházkám po okolí, které mají co nabídnout jak pěším turistům, tak cyklistům, z nichž mnozí opakovaně využívají hotelové nabídky.

Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje, ležící necelých 100 km SV od Prahy. Východní branou do stále častěji turisty navštěvované krajiny s řadou pozoruhodností jsou Prachovské skály.

V půvabném prostředí Prachovských skal, s okouzlujícími výhledy do Českého ráje, do kraje i k dalekým horám, na pozemcích malé vísky zničené během třicetileté války,
bylo započato roku 1934 se stavbou dnešního Parkhotelu, tehdy nesoucího jméno svého zakladatele Jana Košíčka. Pan hoteliér Košíček tak vybudoval moderní hotel, který je dodnes neodmyslitelnou součástí Prachovských skal.

Popis pokojů

Pokoje jsou částečně rekonstruovány. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a nabízíme i nadstandardní pokoje Lux a apartmá.
Ve vybraných pokojích můžete využít varných setů a minichladniček.

Popis služeb

V hotelové restauraci je možné zajistit celodenní stravování podle přání klientů.

Pro naše hosty je připraveno až 80 míst v  restauraci a 20 míst v odděleném salonku.

To skýtá ideální příležitost k pořádání společenských a firemních akcí, společných obědů či večeří, kdy je možné zároveň poskytnout ubytování přímo v hotelu. Za slunečných dnů je otevřena i hotelová terasa.

Pro duševní i tělesný odpočinek jsme pro Vás nově přichystali Balneo, kde můžete strávit příjemné chvíle a načerpat nové síly při wellness procedurách.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází tříhektarový park, který nabízí možnost sportovního vyžití.

K dispozici je antukové hřiště i travnatá plocha s brankami. Je možné též využít pingpongový stůl, míče a badmintonové sety.

 Pro děti je připraveno venkovní prostranství se skluzavkou a houpačkami i dětský koutek uvnitř hotelu. Hotel je v sousedství Prachovských skal, které jsou ideálním cílem pro výlety.

Personál hotelu je zcela profesionální a proto je pro nás samozřejmostí se přizpůsobit jednotlivým požadavkům klientů nebo zajistit doprovodný program akce.

Součástí hotelu je i vlastní parkoviště, které je pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zdarma.

Kapacita

Double 28
Restaurace 1
Školicí místnost 2
Salonek 1

Vybavení pokojů:

Kontaktní informace

Adresa:
Pařezská Lhota 34, 50601 Jičín

Telefon: 737 544 445
E-mail: parkhotel@skalnimesto.cz

Webové stránky