Wellness Hotel Fénix

Orea Spa Hotel Bohemia
Orea Spa Hotel Bohemia
19. 3. 2020
Orea Spa Hotel Palace Zvon
Orea Spa Hotel Palace Zvon
19. 3. 2020

Wellness Hotel Fénix

Kategorie: ****, wellness&spa
Lokalita: Liberecký kraj

Popis hotelu

Jedinečný Wellness Hotel Fénix s fantastickým výhledem na Ještěd i Liberec se nachází v klidné části Liberce pouhých 300m od  volnočasového areálu Ještěd, kousek od přírody i města. Nabízí promyšlený a unikátní koncept ubytování s 19 pokoji rozdělených do 13 typů. Skvělé ubytování doplňuje bezplatné parkování přímo u hotelu, vyhlášené bohaté snídaně podávané formou teplého a studeného bufetu, moderní dětská herna Aquarium a samoobslužný lobbybar s kavárnou, cukrárnou, který je přístupný po celý den i noc. Rychlý bezplatný internet je dostupný po celém hotelu i na pokojích.

Popis lokality

Fénix Wellness hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěd je vzdálen pouhých 300 m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut.

Popis pokojů

Nabízíme celkem 19 pokojů rozdělených do 13 unikátních typů o celkové kapacitě 50 lůžek a 13 přistýlek. Při projektování hotelu byl kladen velký důraz na to, aby z pokojů vyzařoval osobitý styl, který Vás přenese do jiného světa, dodá pocit volného prostoru a zároveň nabídne příjemnou atmosféru. Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivou vanou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v jedinečných wellness pokojích se saunou, obří vířivou vanou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek. Pokusíme se Vám splnit jakékoli přání, aby jste se u nás cítili jako v bavlnce.

Popis služeb

Kapacita

Double 13
Suite 15
Salonek 1

Kontaktní informace

Adresa:
Ještědská 279, 460 08 Liberec, Česká republika, 46008 Liberec

Telefon: 774 108 430
E-mail: info@hotelfenix.cz

Webové stránky